ANA SAYFA   |   KONTAK   

Giriş katında yer alıp arka taraftaki kafe ve kahvaltı alanımıza bakan daireler uygun fiyatlı konaklama arayan misafirlerimiz içindir. Klimaları dairelerde 22' düz ekran televizyon ve uydu yayını bulunmaktadır. Banyolarda saç kurutma makinesi; mutfaklarda ise ankastre ocak, elektrikli su ısıtıcı, çay robotu, mini bar, mikrodalga, pişirme gereçleri ve yemek takımları yer almaktadır. Wi-Fi erişimi ücretsizdir.

     

Tamamı klimalı olan Standart dairelerimizde 22' düz ekran televizyon ve uydu yayını bulunmaktadır. Banyolarda saç kurutma makinesi; mutfaklarda ise ankastre ocak, elektrikli su ısıtıcı, çay robotu, mini bar, mikrodalga, pişirme gereçleri ve yemek takımları yer almaktadır. Dairelerimizde Wi-Fi erişimi ücretsizdir.

Çoğu dairenin yatak odasında çift kişilik yatak, birkaçında ise iki tek kişilik yatak yer almaktadır. Makyaj masası tüm dairelerin yatak odalarında mevcuttur.

Balkonların bazıları kısmi deniz manzarasına sahiptir. Bazıları ise arka taraftaki kayalığımızın gölgesinde gizlenen kafemize bakmakta ve Akdeniz’in sıcak güneşinden saklanmaktadır.

     

Ön cephede 1.katta yer alan bu dairemizde, önümüzdeki binaların arasındaki açıklık sayesinde, kısmi deniz manzarası bulunmaktadır. Klimalı dairemizde 22' düz ekran televizyon ve uydu yayını bulunmaktadır. Banyoda saç kurutma makinesi; mutfaklarda ise ankastre ocak, elektrikli su ısıtıcı, çay robotu, mini bar, mikrodalga, pişirme gereçleri ve yemek takımları yer almaktadır. Wi-Fi erişimi ücretsizdir.

     

Superior daireler, muhteşem Meis ve Akdeniz manzaralarının yanı sıra, dekorasyonlarındaki ve tekstil ürünlerindeki ince ve şık ayrıntılarla, daha geniş oturma alanı sağlayan L tipi divanı ve izleme keyfini arttıran 26' düz ekran televizyonları ile fark yaratmaktadır. Dairelerimizde Wi-Fi erişimi ücretsizdir.

Yatak odalarında çift kişilik yatak ve makyaj masası haricinde, şifonyer ve çamaşır sepeti de yer almaktadır. Banyolarında ise misafirlerimize özel peştamal bornoz ve havlu terlik sağlanmaktadır.

Kaş’ın merkezinde cuma günleri kurulan pazardan yapacağınız alışveriş sonrası, ankastre ocak, elektrikli su ısıtıcı, çay robotu, mini bar ve mikrodalga ile donanmış açık mutfağınızda lezzetli yemekler yapabilir; doyumsuz bir manzara eşliğinde keyifli akşamlar geçirebilirsiniz.

     

Ahşap mobilyalarla dekore edilmiş ferah dairelerinin tamamında, çift kişilik yatak odası, yemek yapmaktan keyif alacağınız açık mutfağa sahip bir oturma alanı, geniş bir banyo ve sofranızı kurup Akdeniz mutfağının keyfine varabileceğiniz size özel büyük bir balkon yer almaktadır. 4 kişilik konaklamalara müsait olan dairelerimizde ve arka bahçedeki kafemizde konuklarımıza ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır.

Otelimizin hemen arkasında yer alan kayalığın gölgesine gizlenen kafemizde dileyen misafirlerimiz, yerel malzemelerle hazırlanan geleneksel Türk kahvaltımızın tadına bakabilir; dileyen misafirlerimiz ise Akdeniz güneşinden biraz uzaklaşarak soğuk içeceklerimizle serinleyebilirler.

     
Copyright © 2013 – Lantana Aparts Kaş’ım Hotel – All Rights Reserved